با خودم حرف می زنم که با تو حرف زده باشم.

یادت هست قرارهایمان را گذاشتیم زمان بی قراریهای دل تو ؟؟؟؟و من چه خوب حس میکردم التهاب بی قراری دل تو را که در آخرین نفسهای دلم به دادم می رسیدی

.

.

.

حالا تو قرار گرفته ای؟؟  یا آمدی و من لایق دیدار نگشتم؟؟؟

یادش بخیر...

وه ه ه ه  که چه روزی بود روزی که تو نوبرش میکردی و من با غروری کودکانه به دل میگفتم دیدی !! صبر  و سکوتت ارزشش را داشت .

روزها و شبهایی است که دل، قرار  از من و روزگارم برده ولی ....

...گویا تو هرگز نفهمیده بودی ، بودنت برای عاشقت زندگی است .

                                                                                                              

                                            من از کثرت اندوه خسته ام دلم تو را بهانه میکند

*****************************************************

خیر مقدم به استاد گرامی ام که بدون اینکه اثری یا رد پایی از خودش بجا بذاره سری به دلکده من می زنه و  دستنوشته های ناقابل من رو می خونه این باعث افتخار منه.

/ 7 نظر / 12 بازدید
بهاره

سلام ، اتفاقی با وبلاگ شما آشنا شدم بسیار زیبا می نویسی در واقع بهتره بگم عالی می نویسی بازم میام بهت سر می زنم

ندا

خواهر نازنینم، برای تو می نویسم که اینچنین زیبا واژه ها را در کنار هم به تصویر میکشی دوستت دارم از اینجا تا هر جا که تو بخوای

شهرام

سلام دوست عزیز از نوشت هاتون لذت بردم در ضمن پیام های خصوصی رو چک کنید

یک آشنا

همه دلباخته بودیم و هراسان ، که غمت همه را پشت سر انداخت ، مرا تنها برد

رمان سی جی ام: ویگو مورتنسن

سلام. شما يكي از بازدید کننده های خوب و صمیمی وبلاگ تارمیتا بوديد. وبلاگي که در اون بخشی از رمان قشنگ خانم سارا صولتی (سی جی ام: ویگو مورتنسن) قرار داده شده بود و شايد الان گیج شده ايد که این وبلاگ کجا رفت و آیا کسی اون را هک کرده یا نه... حقیقت اینه که خانم فریده دین محمد و پگاه آريان به دلیل مزاحمتهایی که از طریق اون وبلاگ برای خودشون و خانم صولتی انجام میشد تصمیم گرفتند آن وبلاگ را حذف کنند. بعد از حذف وبلاگ تارمیتا گویا آقا پسر(یا دختر خانمی) دوباره با همان نام وبلاگ را ثبت کردند و در آن ادعا کردند که وبلاگ را هک کرده اند. منتها نگران نباشید. وبلاگ هک نشده بوده. خیلی خوشحال میشیم همه همراهان جدید و قدیمی وبلاگ تارمیتا و رمان سی جی ام و سارا صولتی عزیز به این آدرس جدید مراجعه کرده و اگر دوست داشتند در مسابقه فرهنگی رمان سی جی ام شرکت کنند. به هر چند نفر که جواب درست به سوالات بدهند تا پایان مهر ماه یک ربع سکه بهار آزادی اهدا می شود.

رمان سی جی ام: ویگو مورتنسن

خبر خبر خبر يك ربع سكه: كادوي كسي كه تا پايان مهر ماه درست حدس بزنه كه ادامه رمان سي جي ام چي ميشه... 1- نين گال چه جور شخصيتي داره؟ 2- و آيا مرد سياهپوش زاييده تخيل اين دختر چهارده ساله است يا خير؟ 3- نقش بارتو هاراس و مرد باغبان بارتيه و ويگو مورتنسن در داستان چه خواهد بود؟ با مراجعه به وبلاگ ما مي توانيد سه فصل نخستين اين رمان را مطالعه فرموده و پاسخهاي خود را در بخش نظريات وبلاگ ما ارسال كنيد. فراموش نفرمائيد كه آدرس وبلاگ و يا ايميل خود را حتما درج فرمائيد تا در صورتيكه برنده شويد با شما تماس گرفته شود.

عباس قبادي

زخم دلم بيدار ميشود به عطر ماه مچاله اي كه پنهان كرده اي ميان گيسوانت [گل][گل][گل][گل][گل][گل]